Autor Wątek: [PRZYJĘTE] [podanie] <@bohaterd8#0336>  (Przeczytany 655 razy)

Offline [P] bohater8

  • HELPER MINECRAFT
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
  • REPUTACJA 0
    • Zobacz profil
[PRZYJĘTE] [podanie] <@bohaterd8#0336>
« dnia: Styczeń 01, 2020, 01:40:42 »
Wzór na podanie na helpera discord. Zeby napisac podanie musisz skopiować wzór, i utworzyć nowy wątek pod nazwą [PODANIE] <swój nick>  ,  uzupełnić wzór i wysłać gotowe podanie.
Administracja ma 2 tygodnie na sprawdzenie podania. Administracja nie musi podawac powodu odrzucenia podania. Zdanie administracji na temat podania jest ostateczne i niepodważalne. Podanie może przyjmować Admin i wyżej. W całym dziale obowiązuje regulamin forum.

WZÓR


1. Wiek. 11. (W kwietniu 12)
2. Imię. Denis
3. Jak mam się do Ciebie zwracać ( po nicku czy po imieniu ). zwracajcie się do mnie po nicku
4. Twoj nick. @bohaterd8
5. Opisz siebie w paru zdaniach. Jestem Denis i mam trochę smutne życie. Zacznijmy od tego; 1 dzień w klasie było miło i spokojnie ale z czasem było coraz gorzej ... Zaczeli mnie wyzywać i bić i mimo tego nie dostawali żadnej kary ani nic dlatego że robili to w miejscach w których nie było kamer potem tak mi dokuczali ( a szczegulnie Kuba i Dominik że musiałem się przeprowadzić ale powodem też było to że mieliśmy bardzo ciasne mieszkanie a jak wie zirf mam niepełnosprawnego brata. W sumie jedyne osoby z którymi się dogadywałem to: Piotrek, Bartek i Kacper (<--- z klasy) Oliwier (<---- nie z klasy). potem się przeprowadziliśmy i zaczeły się nowe problemy... w klasie było fajnie tylko że Ksawery... dokucza mi i mnie bije do tej pory i jeśli to ty zirf sprawdzasz to jeszcze ci chyba nie mówiłem ale ci opowiem...  :( ja z moim biednym bratem przyszliśmy do szkoły i był normalny dzień ale na 2 lekcji stała się okropna rzecz. Mój brat zaczoł sie krztusić. ja płakałem żeby nie umierał a Ksawery i Eliza się śmiali. Przyjechało pogotowie i moja mama zabrali mojego brata i mama i mój brat byli w szpitalu przez kilka dni a Ksawery powiedział: ,, trzeba było od razu na zakład pogrzebowy zadzwonić'' i niektórzy razem ze mną nakablowali pani i dostał minusowe punkty. I to wszystko stało się w 5 klasie ( teraz chodzę do 5 klasy) to koniec mojej historii życia... pa
6. Dlaczego ty masz zostac helperem? ponieważ uwielbiam pomagać w przeciwieństwie do wspomnianego wyżej Ksawerego
7. Przeczytałeś regulamin? kto nie czytał?! oczywiście że tak
8. Ocen swoja ortografię w skali 1-10 8/10
9. Ile czasu poswiecisz na pelnienie danej funkcji? tyle ile będzie potrzeba myślę że na helpera tak 2/3 godz
10. Ile jestes na serwerze? od początku
11. Pełniłes kiedys podobna funkcje? oczywiście że tak
12. Masz/miałes mutacje? jeśli chodzi na serwerze (mute) to nie a jeśli chodzi o tą co masz w realu to nie

POWODZENIA!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2020, 11:15:56 wysłana przez [W] Zirfik »

Offline [W] Zirfik

  • WŁAŚCICIEL
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 17
  • REPUTACJA 0
    • Zobacz profil
Odp: [PRZYJĘTE] [podanie] <@bohaterd8#0336>
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2020, 11:15:42 »
1. Lekko popraw ortografię
2. Wiek nie jest zadowalający

Opis: No dam ci szansę bo myślę że się starasz <3






PRZYJĘTE

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
wotlk-cocacola vivo pet-city darzlubie lionesrp